Лента новостей

июнь 29, 2022

10:11 В Николаеве ракета попала в пятиэтажку: трое погибших

июнь 28, 2022

22:49 Турция согласилась на вступление Швеции и Финляндии в НАТО

22:39 Израиль отменил безвизовый въезд для украинцев

18:31 Дирекции кременчугского "Амстора" "светит" от двух до пяти

11:08 Враг обстрелял жилой сектор в Очакове: есть жертвы

10:57 Печерская судья выпустила из СИЗО грузинского рэкетира из банды "Хусейна Слепого"

10:52 Администрация "Амстора" накануне бомбежки решила не закрывать ТРЦ во время воздушной тревоги

10:42 В Кременчуге - 18 погибших и 36 пропавших без вести

июнь 27, 2022

21:31 Число погибших в Кременчуге достигло одиннадцати

21:00 По кременчугскому "Амстору" стреляли из Курской области РФ

18:38 Русские разбомбили ТРЦ в Кременчуге: есть жертвы

17:36 Задержан основатель "Николаевской народной республики"

16:17 Труханов пообещал открыть немного пляжей в Одессе

16:09 Парламентские детективы отчитались о безуспешном расследовании убийства нардепа Полякова

14:19 Экс-омбудсмен Денисова врала об изнасилованиях детей русскими

13:17 Директор Ровенской АЭС "отмазывает" от наказания сына-убийцу

13:09 Полиция провела рейд по ночным клубам Киева: армию пополнят 219 клабберов

10:36 Кличко допустил легкий колотун в киевских квартирах зимой

10:29 Жители затопленного Демидова перекрыли дорогу на Киев

10:24 Два человека погибли при обстрелах на Харьковщине

Справа слідчих-викрадачів з ДФС (група Фєдосова, Пташинського та Кручка)

28.08.2021 11:19 Справа слідчих-викрадачів з ДФС (група Фєдосова, Пташинського та Кручка)

Скандальна справа з викрадення діючими працівниками ДФС керівниці ІТ-компанії ТОВ «Технолоджік», яку у подальшому фіскали назвали «допитом за місцем проживання».

Справа викликала бурхливу реакцію в суспільстві та ЗМІ, що підсилилося оприлюдненням зловживань держслужбовцями ДФС і махінацій з деклараціями та сімейними бізнесами.

Керівником групи слідчих ДФС, причетної до викрадення людей є Фєдосов Максим Володимирович. Йому ж і передали керівництво  службовим розслідуванням  даного інциденту.

Станом на липень-серпень 2021 р. (момент інциденту) Фєдосов Максим Володимирович обіймав посаду начальника третього відділу розслідування кримінальних проваджень слідчого управління фінансових розслідувань Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

Викрадення і вибивання підписів із підприємців

Підлеглі Максима Фєдосова 30 липня 2021 р. у центрі Києва силоміць схопили і заштовхали в автомобіль Шевчук Юлію Анатоліївну, директора ТОВ «Технолоджік». Після цього, погрожуючи пістолетом та посадкою до СІЗО, викрадачі під тиском змусили її підписати якісь документи щодо діяльності її компанії, та низки інших, про існування яких вона до цього не мала й гадки.

Після того, як її відпустили викрадачі, жінка написала заяву про інцидент до центрального офісу ДФС. Вона просила керівництво податкової міліції перевірити, чи дійсно ці люди є співробітниками ДФС, а також вказала, що інформація, набута під тиском, не може вважатися правдивою.

заява

Один з нападників називався Тарасом, до цього він телефонував жертві викрадення з погрозами. Завдяки цьому вдалося встановити, що це чинний  співробітник Управління боротьби з фінансовими злочинами Офісу великих платників ДФС Тарас Юрійович Кручко.

Попри повідомлення у ЗМІ та суспільний резонанс, ДФС ніяк не реагувала на інцидент, воліючи відмовчатися у скандальній ситуації. Більш як за тиждень, 9 серпня 2021 р. адвокат постраждалої Євген Макієнко направив скаргу на незаконні дії працівників ДФС на ім’я уповноваженої Верховної  Ради з прав людини Людмили Денісової.

«Ми досі не отримали жодної реакції ДФС на цей дикунський інцидент. Хоча вже відомо ім’я одного з нападників. Це діючий співробітник Управління боротьби з фінансовими злочинами Офісу великих платників ДФС Тарас Кручко. Але керівництво ДФС продовжує мовчати, вочевидь, з надією на те, що ситуація мине сама по собі. Не мине. Зараз на дворі не 90-і, ми живемо у правовій державі. І напад на жінку посеред вулиці, викрадення її, загрози їй табельною зброєю, застосування фізичної сили і погрози запроторення до СІЗО, змушення її до підписання якихось «зізнань» і «пояснень» у салоні службового авто – це кримінальний злочин. Питання лише у тому, ким він покривається. Щоб допомогти ДФС дати відповіді на ці питання, ми звернулись до омбудсмена Людмили Денисової. Просимо її направити до ДФС акт реагування щодо порушення прав і свобод Юлії Шевчук для вжиття відповідних заходів та перевірки стану додержання прав і свобод людини ДФС», – зазначив правник.

Лише 10 серпня 2021 р. після реакції громадськості прес-служба ДФС прокоментувала даний інцидент. Вони запевнили, що жодних незаконних силових дій проти громадянки Ю.Шевчук не здійснювали.

А сам інцидент назвали «допитом за місцем  проживання».

Також у ДФС повідомили, що проводять службове розслідування для спростування чи підтвердження факту перевищення службовими особами своїх повноважень.

18 серпня 2021 р. постраждала сторона звернулася до Ради бізнес-омбудсмена, у якій розкрилися деталі справи та обвинувачень викрадачів із ДФС:

«Зокрема, співробітники Офісу великих платників податків ДФС в межах кримінального провадження № 42 020 000 000 001 536 від 17.08.2020 з липня 2021 року почали активні слідчі дії щодо ТОВ „Техноложік“. Цікаво, що раніше за цією ж справою податківці заарештували й вилучили у однієї ФОП парфумерію та косметику, витребували документи у декількох компаній», — йдеться у скарзі. При цьому у ТОВ «Техноложік» стверджують, що жодним чином не пов'язані з перерахованими ФОП та компаніями.

«Під приводом дослідження фактів ухилення від сплати податків у кримінальному провадженні, до обставин якого ТОВ „Техноложік“ не має жодного відношення, здійснюється тиск та втручання в діяльність товариства», - йшлося у заяві.

За інформацією, яку оприлюднив правозахисник Сергій Наумович, слідство у даній справі проводить слідчий ДФС Дмитро Пташинський. У свою чергу даний слідчий має сумнівну біографію і утримує у державній квартирі із родичами з багатомільйонні бізнеси, які фігурують у численних кримінальних провадженнях.

Зокрема, конвертаційний центр родини Пташинських у Харкові фігурує у розслідуванні ГПУ.

При цьому Дмитро Пташинский задекларував отримання прибутку від надання в оренду приміщень фірмі сім'ї - ТОВ «Руслан».

Безпосереднім керівником Дмитра Пташинського виявився начальник Третього відділу розслідування кримінальних проваджень Офісу великих платників податків ДФС Максим Фєдосов. Як і решта працівників ДФС – засекречена персона. Дата і місце народження Фєдосова М.В. – невідомі, через затирання інформації та використання функції засекречування особи. Найбільш імовірним місцем його народження можна вважати Донецьку область, де він має родичів та старі контакти.

Станом на 2013 р. М. Фєдосов взагалі не мав жодного майна і винаймав квартиру на Сирці у Києві.

Згідно оприлюднених декларацій, його брат Денис придбав у 2014 р. квартиру в Ірпені у відомого ірпінського депутата з орбіти екс-мера Карплюка – Ігоря Оверка. Спочатку нею на 100% володів брат Фєдосова, а з 2018 р. половина власності перейшла до Максима Фєдосова.

Не менш дивною виглядає історія із отриманням Максимом Фєдосовим квартири в окупованому Донецьку у липні 2019 р.

При цьому родина Фєдосових явно зловживає службовим становищем, засекречуючи особисту інформацію у всесвітній мережі. Це видно по «зачищенню» згадок про них на різних сайтах. Наприклад, це добре прослідковується на сайті КДКА, де були затерті згадки про отримання у 2020 р. адвокатського посвідчення №005286 братом Денисом Фєдосовим.

Однак згадки про це ще зберігає кеш.

кмда

Дивною є і приналежність М. Фєдосова до тернопільської ГО  «Громадська рада українців Тернопільщини – жертв злочинно-корупційних виявів та дискримінації з боку органів законодавчої, виконавчої, судової влади, органів прокуратури та органів місцевого самоврядування».

Через неї він пов’язаний із Курилом В.М. – бізнесменом з міцними зв’язками із регіональним МВС та бізнес структурами.

https://clarity-project.info/person/fe30e51615506d5842aa1a93468fd907

Найбагатше серед них - Відокремлений підрозділ "Шахта "Межирічанська" Державного підприємства "Львіввугілля".

Ймовірна причина викрадення Юлії Шевчук

Правозахисники, серед яких Сергій Наумович, зазначили, що дивна кримінальна активність працівників ДФС пов’язана із тим, що у вересні 2021 р. структуру Державної фіскальної служби запланували ліквідувати. Замість неї працюватиме Бюро  економічної безпеки (БЕБ). Саме тому працівники ДФС старанно затирають усі згадки в інтернеті про себе. Імовірно, за допомогою викрадення Юлії Шевчук слідчі планували «підзаробити» на проміжний період реформування їхньої структури.

Цю думку розділяє і журналіст Сергій Іванов.

Читайте также

29.06.2022 10:11 / Новости В Николаеве ракета попала в пятиэтажку: трое погибших

22.05.2022 13:08 / Новости Экс-депутат Харьковского горсовета зарезал своих детей в Турции

25.04.2022 18:45 / Новости В Тирасполе обстреляли приднестровскую госбезопасность

23.04.2022 10:48 / Фото Пасхальное

10.01.2022 15:50 / Статьи Нардеп Кубив скрывает яхту в Турции

Комментарии (0)

Добавить комментарий


картотека

добавить материал

Обновления

09.06.2022 13:34 Куршутов Сеяр Куршутов Сеяр: "голый король" украинской контрабанды или агент ФСБ? ЧАСТЬ 2

08.06.2022 11:57 Матиос Анатолий В семье экс-прокурора Матиоса - бизнес-развод

01.06.2022 20:29 Новинский Вадим "Сука православная" хочет "Харьковоблэнерго"

последние статьи

загрузка...
baner Copyright © 2010-2022 "Досье". Разработка сайтов WebUnion При полном или частичном воспроизведении материалов ссылка на www.dosye.com.ua обязательна (для интернет-ресурсов - гиперссылка). Администрация сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
Адрес редакции: [email protected]
выборы депутатов политики Украины новости верховной рады биография Януковича биография Тимошенко
сайт ТЕМА