Лента новостей

январь 20, 2021

17:08 Зять миллиардера Юрушева возглавит Черкасскую ОГА

15:46 Зажег свечку: пономарь устроил взрыв в церкви на Львовщине

15:42 Арестант Микитась проиграл "апелляшку"

11:54 В Одесской области убили учительницу

11:28 В Николаеве экс-нардеп получил по роже от полиции

10:53 В ДТП на Яворивском полигоне пострадали 13 военных

январь 19, 2021

20:27 "Нацкорпус" пообещал повесить судью на Сумщине

20:13 У Венедиктовой завели два дела на Дубинского

14:21 ГБР заявляет, что Тупицкому объявили подозрение, а он "морозится"

13:08 Зеленский выдал первый ствол

11:13 В части на Одесчине до смерти избили контрактника

11:00 Кличко отдохнул в Швейцарии с советницей Настей

10:42 УГОшники не пускают Тупицкого в КС

январь 18, 2021

17:22 В Черкасском горсовете внезапно умерла глава фракции Коломойского

17:01 Билык спела на вечеринке у "Таракана"

16:01 Навальный получил месяц ареста

14:03 Радикальный педераст попробует прорваться в Раду на Херсонщине

13:41 В Киеве суд оправдал догхантера

13:28 На выборах мэра Борисполя лидирует порошенковец

11:32 Начальник "Укрзализныци" рассказал, что мало получает

Скрытный директор ДУСи и его особняк

20.06.2011 17:06 Скрытный директор ДУСи и его особняк

Українські високі посадовці люблять розмірковувати перед камерами про потребу економити.

Саме дефіцитом бюджету вони пояснюють скорочення соціальних гарантій населенню. Але влада не збираються позбавляти сама себе пільг.

Нещодавно "Українська правда" отримала офіційну інформацію, що утримання державних резиденцій "Конча-Заспа" та "Пуща-Водиця" обходиться українським платникам податків майже в 50 мільйонів гривень на рік.

Офіційно ці заховані від очей території називаються "комплекси відпочинку", а знаходяться вони у віданні Державного управління справами – напівзасекреченої структури, яка організовує життя та побут vip-чиновників.

Сам же керівник ДУС Андрій Кравець не може бути зацікавлений в позбавленні цих пільг, тому що особисто має розкішний маєток в одній із державних резиденцій – "Пуща-Водиці".

"Українська правда" інкогніто побувала на цій території та на власні очі переконалася, що потяг до розкоші в президентського завгоспа не менше, ніж в його начальника.

 
 

Хто такий Андрій Кравець?

Андрій Кравець є одним з впливових діячів сучасної української еліти, чиє ім’я маловідоме громадянам України. Так само нічого не говорить пересічним українцям назва його посади – керівник Державного управління справами.

Насправді сьогодні Кравець – чи не єдиний серед працівників адміністрації президента, хто може сперечатися з Сергієм Льовочкіним за вплив на Януковича.

Кравець – це головний завгосп Януковича, від якого за посадою залежить комфорт гаранта на робочому місці. Але, крім офіційної діяльності Януковича, Кравець також забезпечує Януковичу благодатне життя і за межами робочого часу.

До Януковича ця людина потрапила завдяки Едуарду Прутніку - Кравець у нього відповідав за будівельний напрямок у бізнесі. Однак поступово вплив Прутніка в команді Януковича почав знижуватися, а Кравця – рости. Не в останню чергу – тому що на Кравця заведено багато питань, пов’язаних безпосередньо з "Межигір’ям" та іншими напівлегальними об’єктами родини Януковичів.

Зокрема, в Броварах у офісі Кравця розміщено легендарну фірму "Дом Лесника", яка контролює мисливське господарство Януковича в Сухолуччі та забезпечує "Межигір’я" ексклюзивною "обналічкою".

Водночас дружина Кравця значиться директором кінотеатру "Зоряний", який є одним зі штабів Януковича.

Про вплив Кравця каже і той факт, що його парафію не зачепило скорочення керівного складу адміністрації президента. Якщо у Льовочкіна сьогодні три заступника, то у Кравця їх як було четверо, так і залишилося – останнім до нього перейшов працювати Георгій Берадзе, який в уряді Тимошенко був заступником міністра фінансів.

Сьогодні, окрім персонального побуту Януковича, в підпорядкуванні Кравця перебуває весь державний монстр, який забезпечує найвищих посадовців комфортом і привілеями.

Зокрема, під Кравцем - і сумно відомі державні дачі в "Конча-Заспі" та "Пуща-Водиці". Але зняти тягар їх утримання з бюджету Кравцю наврядчи по силам, тому що це значить різати самого себе по-живому. Адже на території закритих державних резиденцій розташований і його маєток.

 

Історія Кравця – це типовий приклад, як посадовці облаштовують своє побутове благополуччя на казенних територіях, що утримуються коштом платників податків.

Коли Янукович був другий раз прем’єр-міністром у 2006-2007 роках, Кравець обзавівся житлом на території "Пуща-Водиці".

Він тоді був заступником міністра Кабінету міністрів. Згідно з постановою уряду, яка вішає утримання чиновників на шию куцого бюджету, Кравець за статусом міг претендувати лише на дві кімнати в санаторії "Пуща-Водиця".

Ющенко за документами виділив йому ці дві кімнати в старій хатинці та надав право сплачувати лише 30% комунальних платежів – ну а як же, такі корисні люди повинні дотуватися з казни!

Згідно з офіційним списком мешканців закритих державних дач, за Кравцем справді значаться квартири 1 та 2 в будинку №9.

Але в реальному житті все виглядає інакше - завгосп Януковича обзавівся в державній резиденції "Пуща-Водиця" розкішним маєтком.


Як замість старого барака Кравець став господарем у панській садибі – невідомо, оскільки керівник ДУС категорично відмовився відповідати на наші запити. Можна лише здогадуватися - очевидно, він зрівняв з землею халабуду, яка була закріплена за ним, і побудував на її місці свій будинок.

Проблема лише в тому, що він на це не мав права.

Як розповідав попередник Кравця на посаді президентського завгоспа Ігор Тарасюк, у Державного управління справами немає акту на землекористування в "Пущі–Водиці" та "Конча–Заспі", тому, за законом, там не може здійснюватися будівництво нових будинків, а дозволяється проводити лише реконструкцію існуючих.

Якщо свій маєток завгосп Януковича будував за власні кошти, то походження їх також незрозуміле.

Завдяки закону "Про доступ до публічної інформації" нам вдалося отримати декларацію керівника Державного управління справами, і наведені там цифри змушують плакати і сміятися одночасно.

Судіть самі, за минулий рік Кравець заробив 111 тисяч, а його дружина, що керує кінотеатром "Зоряний" - 175 тисяч. Тобто, на місяць удвох вони заробляли менше 3 тисяч доларів. Цих грошей не просто замало, щоб побудувати таку нерухомість. Їх не вистачить навіть на те, щоб утримувати такий маєток з прилеглою територією та гаражем чиновника, в якому значаться "Ленд Ровер" і "Порш Кайєн". Додайте до цього, що, згідно з декларацією, завгоспу Януковича ще треба годувати родину в складі дружини та чотирьох дітей.

Сам Кравець уникає відповідей на запитання про свій будинок у "Пуща-Водиці”. Після кількох проігнорованих ним запитів ми звернулися по допомогу до Анни Герман, яка колись виступала лютим критиком державних дач. Герман відписала, що передала наш запит Кравцю, але відповіді від нього ми традиційно так і не отримали.

 

"Українська правда” також отримала відмову в наданні інформації від комплексу відпочинку "Пуща Водиця”. З огляду на те, що ця структура напряму підконтрольна Кравцю, нічого дивного в цьому немає.

 
 

"Враховуючи, що запитувані документи містять конфіденційну інформацію та персональні дані про фізичних осіб, комплекс відпочинку "Пуща Водиця" Державного управління справами не має правових підстав поширювати зазначену в запиті інформацію", - ідеться у відповіді, яку отримала "Українська правда”.

Таких щасливчиків як Кравець – близько сотні людей, чиє спокійне проживання в "Конча-Заспі” та "Пуща-Водиці” покладено на бюджет України та захищено вивіскою "конфіденційна інформація”.

А обов'язок громадян в цій ситуації - лише справно забезпечувати їх своїми податками.

Читайте также

13.01.2021 16:57 / Новости Светличная и Райнин засветились на отдыхе в Шарм-эль-Шейхе (ФОТО)

01.01.2021 14:43 / Фото Елки-2

21.10.2020 21:16 / Фото Маска или смерть

21.10.2020 20:53 / Новости В сеть выложили документы, подтверждающие наличие российских паспортов у Андрея Пальчевского

03.10.2020 22:00 / Фото Бывшие

Личности

Кравец Андрей

Комментарии (5)

24.04.2013 23:01
да уж... а народ как имели так и имеют....
Андрей17.07.2011 20:51
Странно, а когда рыжие были у власти,они жили в спартанских условиях? Тогда вас(или ваших хозяев) это не интересовало?
Вадим09.07.2011 19:13
Это будет продолжаться до тех пор пока всё это мурло будет считать нас за лохов и лузеров.Решать этот вопрос необходимо радикальными методами.Только показательные и публичные казни этих уродов а также всех членов их семей избавят народ и поднимут народное самосознание и сомоуважение.
Виктор04.07.2011 18:20
Это будет продолжаться до тех пор пока не будет осуществлятся общественный контроль за работой всех органов власти включая призидента.Верховная власть принадлежит народу.Это по конституции.А фактически народ отстранен от решения жизненно важных вопросов.В том числе и от контроля за расходованием народных денег.Виктор
Александр26.06.2011 17:15
Разве Вам интересно кто, я думаю это Вас только лишний раз удивит, а вот сколько, это вопрос не только Вас озадачит но и Вы задумаетесь - сколько это может продолжаться....

Добавить комментарий


Loading...

картотека

добавить материал

Обновления

20.01.2021 14:16 Шапран Сергей Сергей Шапран: газовый вор и владелец заводов и пароходов из Броваров

13.01.2021 19:11 Светличная Юлия Светличная и Райнин засветились на отдыхе в Шарм-эль-Шейхе (ФОТО)

09.12.2020 17:17 Эфендиев Октай Зия Оглы Эфендиев Октай Зия Оглы - украинский бизнесмен азербайджанского происхождения, меценат, общественный деятель

последние статьи

загрузка...
baner Copyright © 2010-2021 "Досье". Разработка сайтов WebUnion При полном или частичном воспроизведении материалов ссылка на www.dosye.com.ua обязательна (для интернет-ресурсов - гиперссылка). Администрация сайта может не разделять мнение автора и не несет ответственности за авторские материалы.
Адрес редакции: [email protected]
выборы депутатов политики Украины новости верховной рады биография Януковича биография Тимошенко
сайт ТЕМА